Ücretsiz Yazılım Nedir? FreeWare Programlar Nelerdir?

Bu yazımızda sizler için ücretsiz yazılım, ve FreeWare hakkında bilgiler aktarmaya çalışacağız. Ücretsiz yazılım nedir, ve FreeWare nedir gibi soruların yanıtlarını yazımız içerisinde bulabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir. İsterseniz, ücretsiz yazılım nedir, ve FreeWare nedir gibi soruların yanıtlarını birlikte öğrenelim:

FreeWare nedir? Ücretsiz yazılım nedir? Genellikle internet üzerinden bilgisayara yüklenmesi olanaklı olan, ve bununla birlikte, kullanımı sırasında herhangi bir ücret talebinde bulunulmayan yazılımlara FreeWare programlar adı verilmektedir. Ücretsiz yazılım örnekleri bu FreeWare programlar arasından çıkmaktadır.
FreeWare programlar, ve ücretsiz yazılım örnekleri hakkında kısaca bilgi vermek istersek: MSN Messenger ücretsiz yazılım örnekleri arasında yer almaktadır diyebiliriz. Mozilla Firefox da FreeWare programlar arasında yer almaktadır. Bunun yanında, ücretsiz yazılım örnekleri arasında yer alan bir diğer şeyin de Adobe Flash Player olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Java, FreeWare programlar arasında yer almaktadır…

23 thoughts on “Ücretsiz Yazılım Nedir? FreeWare Programlar Nelerdir?

  1. solun cok işimize yaradııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııı

  2. cok teşekur ederim cok işime yaradı ogretmenim cok begendi tekrar tekrar cok teşekur ederim

  3. benim işime hiç yaramadı çünkü örnekler yazılı değil hiç uymadı ama yinede teşekkürler bilgi verdiğiniz için

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.