5G Ne Zaman Çıkacak?

5G ne zaman cikacakGünümüzde teknoloji her geçen gün daha hızlı şekilde gelişirken, 1 Nisan 2016’da geçilen 4.5G’nin ardından, 5G ne zaman geçilecek, 5G ne zaman kullanılacak, 5G ne zaman çıkacak sorularının yanıtlarını merak etmeye başladık. Toplum olarak ne kadar meraklı olduğumuz bir gerçek; ama bunun yanında, azla yetinmeyen bir yapımız da var. 4.5G geldiğinde aslında, önceden internete rahatlıkla girmekte olduğumuz 2G yerini 3G’ye bıraktı. 3G’nin yerini ise 4.5G aldı… Peki şimdi neden ısrarla 5G’yi bekliyoruz?

5G Ne Zaman Kullanılacak?
5G Ne Zaman Geçilecek?
5G Ne Zaman Çıkacak?

5G’ye geçiş için dünya ile eş zamanlı hareket edileceği belirtilmekte. Peki neden 5G’nin gelmesini bu kadar çok istiyoruz? Her şeyin öncesinde, akıllı ulaşım sistemi araçlarının 5G ile birlikte, daha çok hızlanacak çalışmaları bulunacak. Bununla da kalmayıp endüstre uygulamaları daha da gelişecek… Yani, 5G aslında, bizim sadece daha hızlı internete girmemiz, daha hızlı dosya indirebilmemiz ya da upload edebilmemiz olarak düşünülmemeli…

4.5G Ayarları Nasıl Yapılır?

Peki asıl soruya gelecek olursak, 5G ile tanışma zamanımızın, diğer dünya ülkeleri ile eş zamanlı olarak 2020 yılında gerçekleşeceğini belirtmeliyiz.

Bir önceki yazımız olan Samsung s5620 Monte Fiyatı Ve Özellikleri İle Samsung s5620 Monte başlıklı makalemizde samsung s5620 monte, samsung s5620 monte fiyatı ve samsung s5620 monte özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.