0

Üretimi Gerçekleşecek Olan Nissan Blade Glider’i Tanıyalım

Nissan Blade GliderBu yazımızda sizlere, Japon otomobil üretim firması Nissan tarafından üretimi gerçekleştirilen Blade Glider ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi, ve kısaca Blade Glider’in tanıtımı hakkında sizleri bilgi sahibi yapacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Dilerseniz Nissan tarafından üretimi gerçekleştirilen Blade Glider ile ilgili bilgilerin aktarımını gerçekleştirmeye hemen başlayalım:Radyo Dinle

Nissan tarafından tanıtımı geçrekleştirilen Blade Glider ile ilgili bilgilerin aktarımına, Blade Glider’in kasası ile başlayalım, ve karbonfiber olduğunu belirtelim. Nissan Blade Glider’in üretiminin elektrikli olarak gerçekleştirildiğini de belirtmeyi unutmayalım. Burun kısmı ince olan Blade Glider’in, özellikle, hız yapmayı sevenler için üretilmesinin tahmin edildiğini belirtmeyi de unutmayalım.
Nissan Blade Glider içerisine üç kişi sığabiliyor; bunlardan birisi şöfor, diğer ikisi ise arka koltukta oturan kişilerden oluşuyor. Blade Glider’in arka lastiklerinde, elektrik ile çalışan motorlar bulunuyor. Tekerlerde bulunan motorların Lityum – İyon bataryalar ile çalıştığını belirtmemiz gerekiyor. Elektrikli arabalar arasında yer alan Nissan Blade Glider’in ağırlık bakımından, benzerlerinden daha hafif olduğunu da belirtelim; bu hafiflik tasarımdan kaynaklanırken, hafifliğin doğurduğu sonuç ise, daha az güç tüketimi olarak karşımıza çıkıyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.