Tarayıcılarda Sitelerin Kaynak Kodlarını Görme Yöntemleri

sitelerin kaynak kodlarını görmeBu yazımızda sizlere, sitelerin kaynak kodlarını görme bilgilerinden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Chrome kaynak kodu görüntüleme, ve Firefox kaynak kodu görüntüleme bilgilerini edinerek, sitelerin kaynak kodlarını görme konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. O halde zaman kaybetmeden, ilk olarak Chrome kaynak kodu görme, sonrasında da Firefox kaynak kodu görme bilgilerini sizlere aktarmaya başlayalım:

Chrome kaynak kodu alma: Sitelerin kaynak kodlarını görmek için kullanacağınız tarayıcı Chrome ise, ilk olarak görmek istediğiniz siteyi Chrome üzerinde açmalı, sonrasında da Chrome menüsüne giderek, Araçlar’dan, Kaynağı Görüntüle yazan yere gitmelisiniz.
Firefox kaynak kodu alma: Sitelerin kaynak kodlarını görmek için kullandığınız tarayıcı Firefox ise, ilk olarak siteyi Firefox üzerinde açmalı, sonrasında da, sayfa üzerinde sağ tıklayarak, karşınıza çıkan menüden Satfa Kaynağını Göster yazan yere tıklamalısınız.
İnternet Explorer kaynak kodu alma: Sitelerin kaynak kodlarını görme adına kullanacağınız tarayıcı İnternet Explorer ise, İnternet Explorer kaynak kodu almak için ilk olarak istediğiniz sayfayı İnternet Explorer’den açmalı, sonrasında sayfa üzerinde sağ tıklayarak karşınıza gelen menüden, Kaynağı Görüntüle yazan yere tıklamalısınız.

Bir önceki yazımız olan Asus Transformer Pad TF701T Özellikleri Ve Asus Transformer Pad TF701T Fiyatı başlıklı makalemizde Asus Transformer Pad TF701T, Asus Transformer Pad TF701T fiyatı ve Asus Transformer Pad TF701T özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.