WordPress 3.9 Smith Güncellemesi İle Gelen Yenilikler

WordPress 3.9 SmithÇok kısa bir zaman önce WordPress 3.8.3 güncellemesi yayınlanmıştı, pek çok kişi henüz bu WordPress 3.8.3 güncellemesini dahi gerçekleştirmemiş iken, WordPress 3.9 Smith sürümü yayınlandı. Bu yazımızda sizlere, WordPress 3.9 Smith sürümü ile ilgili bilgilerden söz ederek, WordPress 3.9 Smith güncellemesini gerçekleştirdiğinizde, ne gibi yeniliklerle karşılaşacağınızı anlatmaya çalışacağız…

Açık kaynak kodlu yazılım WordPress, pek çoğumuzun, içerisinde rahatlıkla düzenlemeler yapabildiği, ve içerik yönetimini gerçekleştirebildiği bir sistem. İçerik yönetiminde, genel olarak, yazıların yönetilmesi, ve yayınlanması daha kolay, aynı zamanda da bol seçenekli idi. WordPress 3.9 Smith güncellemesi ile artık görsel resim yönetimi de daha alternatifi bol hale gelecek.
Gelen yeniliklerin arasında, her şeyin öncesinde, görsel, medya editörünün daha hızlı olduğundan söz edilmesi gerekiyor. Bunun yanında, mobil kullanım için optimize edilmiş olan medya içerisinde, Word; ya da benzer diğer editörlerden içerik kopyalayarak yapıştırma olanağına da sahip olunacak. Ayrıca, resimleri, Medya editörü içerisine, sürükle bırak yöntemi ile de taşıyabileceğinizi belirtmeliyiz.
Yeni Tema Tarayıcı, Widged, ve Header ön izleme, ses; ve video ekleme… gibi farklı pek çok alternatif de WordPress 3.9 Smith yenilikleri arasında bizlere sunuluyor.

Bir önceki yazımız olan Asus Transformer Pad TF701T Özellikleri Ve Asus Transformer Pad TF701T Fiyatı başlıklı makalemizde Asus Transformer Pad TF701T, Asus Transformer Pad TF701T fiyatı ve Asus Transformer Pad TF701T özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.